3 maja 2024

Remont dachu wraz z montażem klimatyzacji w Miejskim Domu Kultury w Słupcy.

Miejski Dom Kultury w Słupcy z dofinansowaniem Ministra Kultury

W listopadzie 2023 r. Miejski Dom Kultury w Słupcy złożył wniosek do Ministerstwa Kultury
i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programów Ministra na 2024 – Programu Infrastruktura domów kultury, na kwotę 331 779,80 zł na remont przeciekającego dachu i montaż klimatyzacji.

12 marca 2024 r. Ministerstwo Kultury opublikowało wyniki. Wśród dofinansowanych domów kultury znalazł się złożony wniosek pn. Remont dachu wraz z montażem klimatyzacji w Miejskim Domu Kultury w Słupcy. Wniosek przygotowała dyr. MDK Słupca Anita Herudzińska. Kwota dofinansowania wynosi 180 000,00 zł. Radość ogromna, bowiem przez kilka lat składane wnioski nie uzyskały dofinansowania.

Słowa podziękowania kierujemy do Posła Michała Pyrzyka, który wspiera nas w pozyskiwaniu środków zewnętrznych.