28 lutego 2024

Kontakt

 

Miejski Dom Kultury w Słupcy
ul. Traugutta 5,
62-400 Słupca

Godziny pracy:  8.00 – 16.00

KINO SOKOLNIA W SŁUPCY

Godziny pracy: 16.00 – 22.00

KASA KINA SOKOLNIA

Godziny pracy: 15.00 – 20.00

( Kasa czynna w dniach pracy kina: poniedziałek, wtorek, piątek, sobota, niedziela )

 

Tel: +48 63 277 25 11
Fax. +48 63 277 25 11

E-mail: kontakt@mdkslupca.pl

 

 

 

Dyrektor:

Anita Herudzińska

E-mail: dyrektor@mdkslupca.pl

 

Księgowość:

Sylwia Staśkiewicz

E-mail: s.staskiewicz@mdkslupca.pl

 

Kino Sokolnia:

Jarosław Dębski

E-mail: biuro@kinosokolnia.pl

 

Krzysztof Rybicki– operator projekcji cyfrowych

E-mail: operator@kinosokolnia.pl

 

Andrzej Byczek– kinooperator

E-mail: a.byczek@kinosokolnia.pl

 

Biuro organizacji imprez:

Katarzyna Rybicka

E-mail: k.rybicka@mdkslupca.pl

 

 

Informator Słupecki:

Piotr Górny

E-mail: p.gorny@mdkslupca.pl

 

 

Technika:

Krzysztof Rybicki – dźwięk, światło, multimedia, kinotechnika, IT

E-mail: akustyk@slupca.info

Tel: +48 63 277 25 11 wew.17

 

Maciej Śmiechowski – dźwięk, światło, multimedia, kinotechnika

E-mail: maciej@mdkslupca.pl

Tel: +48 607157881

 


Wyświetl większą mapę
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content