23 kwietnia 2024

XIV Wielkopolski Konkurs na Monodram Dziecięcy

Podczas XIV Wielkopolskiego Konkursu na Monodram Dziecięcy, Słupcę reprezentowały:

– Katarzyna Chmielewska ( Szkoła Podstawowa nr 1) – „Autoportret” – scenariusz na podstawie „Wstęgi Pawilonu” Zofii Chądzyńskiej,

– Zuzanna Kuchowicz ( Szkoła Podstawowa nr 3) – „Sposób na Problemy z Arturem” – wiersze E. Wachowiaka i J. Kulmowej.

Obie  reprezentantki  doskonalą swoje umiejętności w Miejskim Domu Kultury w Słupcy.

Dla Zuzanny Kuchowicz jest to już trzecia nagroda, natomiast Katarzyna Chmielewska za swój debiutancki występ otrzymała wyróżnienie.

Organizatorem przeglądu było Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.  Jury przewodniczył Paweł Pawlik z Akademii Wyobraźni z Wrocławia (reżyser, pedagog, aktor).

Gratulujemy młodym adeptkom sztuki udanego występu.

zdj. CKiS Konin