TRANSFORMERS

Sklepik Wyrobów Lokalnych w MDK

Od maja w Miejskim Domu Kultury w Słupcy działa sklepik Wyrobów Lokalnych. Można w nim nabyć wyroby rękodzieła okolicznych twórców. Taki zakup może być atrakcyjnym, unikalnym prezentem na przykład na Dzień Matki.

W holu MDK ustawiona została witryna, w której znajdują się proponowane produkty lokalnych twórców. Swoje wyroby dostarczyli: Warsztat Terapii Zajęciowej w Słupcy, Galeria Biskwit, Aleksandra Nowak,, Gabriela Kozłowska i Patrycja Górniak.
Wśród oryginalnych rękodzieł nabyć można makramowe sploty i poduszki,wyroby z drewna, ręcznie wykonane zabawki – lalki i misie, breloczki, zakładki, opaski, ceramiczne kamieniczki. MDK prowadzi również sprzedaż flag: państwowej oraz Powstania Wielkopolskiego.

  • Wspieramy lokalne rękodzieło, każdy produkt jest oryginalny i niepowtarzalny. Taki zakup może być atrakcyjnym, unikalnym prezentem na przykład na Dzień Matki. 19 czerwca na placu przy MDK zaplanowaliśmy przeprowadzenie otwartego kiermaszu twórców lokalnych – informuje dyrektor MDK Anita Kubicka.
Skip to content